Inversiniai stalai

Grąžinimas ir garantija

Grąžinimas ir garantija

Kokybiškų prekių keitimas ir grąžinimas

Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirkta prekė, prekės spalva, dydis ar modelis, pirkėjas turi teisę per 14 kalendorinių dienų pasikeisti arba grąžinti prekę. Jeigu norimos pakeisti prekės pardavėjas sandėlyje neturi – grąžinama visa, už prekę sumokėta suma.
Jeigu pirkėjas grąžina kokybišką prekę, neatsiima prekių iš paštomato ar jų nepavyksta įteikti dėl pirkėjo kaltės, tokios prekės grąžinamos pardavėjui, o pirkėjui grąžinami už prekes sumokėti pinigai, atskaičius prekių pristatymo mokestį.
Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios yra įtrauktos į LR Negrąžintinų prekių sąrašą (pvz., kojinės, apatiniai). Taip pat tos prekės, kurios buvo specialiai pagamintos pagal kliento reikalavimus arba individualiai pritaikytos.

Elektroninėje parduotuvėje Inversiniaistalai.lt įsigytas prekes grąžinti galima:

Gražinimas jums patogiu metodu, užpildykite grąžinimo formą ir įdėkite kartu su grąžinama preke. Grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kaip įsigijote. Grąžinamos prekės turi būti saugiai supakuotos, kad siuntimo metu nebūtų pažeistos.

Gąžinamą prekę siųsti adresu: „MB Sedlita”, Jono Biliūno g. 95, Šlienavos k., Kauno r., LT-53150, Tel: +37066775580. Siuntimo paslaugą apmoka klientas. Jeigu už grąžintą prekę, klientas nori atgauti pinigus – juos grąžinsime per 14 kalendorinių dienų, naudojant tą pačią mokėjimo priemonę, kurią klientas naudojo atlikdamas mokėjimo operaciją. Jeigu klientas pageidauja grąžintą prekę, pakeisti į kitą, ją išsiųsime per 1-2 darbo dienas.