Inversiniai stalai

Apie mus

Inversinių stalų istorija prasideda nuo 2012m., kai Evaldas Dainys, žinomas profesionalus krepšinio žaidėjas susidūrė su nugaros problemomis. Po to, kai medikai nustatė dvi nugaros išvaržas, rekomenduodami operaciją, Evaldas pasirinko alternatyvius gydymo metodus. Jo kelionė į sveikatą prasidėjo su inversiniu stalu. Bandymai parodė, kad šis įrankis ne tik palengvino skausmą, bet ir įtraukė kūno tempimo pratimus į jo kasdienybę. Šis kasdienis ritualas, buvo kartojamas kiekvieną vakarą, padėjo Evaldui pamiršti nugaros skausmus ir pagerino jo bendrą sveikatą.

Inversiniai stalai, kaip ir inversijos terapija apskritai, nėra naujiena pasaulyje. Jų naudojimas siekia senovės laikus, kur jau Hippokratas pripažino šios terapijos naudą. Tai puikus pavyzdys, kaip senovės žinios ir modernios technologijos gali susipinti siekiant žmogaus gerovės.

Nuo 2012 metų, įkurus įmonę, mes įgijome didelę patirtį ir vertingas žinias apie inversinių stalų svarbą bei naudą. Atsižvelgdami į klientų grįžtamąjį ryšį, mes atidžiai išanalizavome ir patobulinome savo inversinių stalų modelius, siekdami užtikrinti jų ilgalaikį ir efektyvų naudojimą. Mūsų tikslas – pasiūlyti aukščiausios kokybės inversinį treniruoklį, kuris ilgai tarnautų ir patenkintų mūsų klientų poreikius.

Patirkite visavertį gyvenimą be nugaros skausmo su Inversiniais Stalais!

Apie mus rašo: https://klaipeda.diena.lt/naujienos/sveikata/sveikata/zinomas-krepsininkas-nugaros-skausmus-gydosi-guledamas-ant-stalo-739018