Inversiniai stalai

Apmokėjimo taisyklės

Atsiskaitymo būdai

Internetinėje parduotuvėje inversiniaistalai.lt galite saugiai atsiskaityti įvairiais būdais.

 

Internetine bankininkyste: 

Šiuo metu elektroninėje parduotuvėje inversiniaistalai.lt už prekes galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:
Swedbank interneto bankas (AB bankas „Swedbank“)
SEB interneto bankas (AB „SEB bankas“)
Luminor (Luminor bankas Lietuvos skyrius)
Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“)
Šiaulių banko „SB linija“ (AB „Šiaulių bankas“)

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

Užpildykite užsakymą ir pasirinkite Klix payments mokėjimo būdą.
Paspaudus „Patvirtinti užsakymą” Inversiniaistalai.lt nukreips Jus į puslapį kuriame galėsite pasirinkti savo banką ir prisijunkite įprastu būdu sumokėti už išsirinktas prekes.
Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Inversiniaistalai.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę Inversiniaistalai.lt neperduodami.

Kreditine/debetine kortele:

  • Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes mokėjimo kortelėmis, MasterCard, Maestro, Visa.
  • Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite už užsakymą iškart!

SVARBU! Atsiskaitymai kortele vykdomi tik jei Jūsų kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose (MasterCard SecureCode arba Verified by Visa). Suvedus kortelės duomenis Jūs galite būti nukreiptas į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui.

PayPal:

Pasirinkę šį mokėjimo būdą būsite automatiškai nukreipti į mokėjimo puslapį ir bus sukurtas mokėjimo nurodymas, kurį jums reikės tik patvirtinti.
Mokėdami per „Pay Pal“, galite atsiskaityti tiesiogiai iš „Pay Pal“ sąskaitos. Jei neturite „Pay Pal“, galite atsiskaityti kreditine ar debeto kortele kaip svečias.
Jei negalite atsiskaityti per „Paypal“, susisiekite su mumis, mes atsiųsime išsamią informaciją, reikalingą mokėjimui atlikti.

Bankinis pavedimas:

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į Inversiniaistalai.lt (MB Sedlita) sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti Inversiniaistalai.lt užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:
Gavėjas: „MB Sedlita”
A/S: LT727300010135896827
Bankas: AB bankas „Swedbank“
Įmonės kodas: 302911916
Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris (ID)

 

Pirkimas Išsimokėtinai: Jūsų patogumui prekės parduodamos išsimokėtinai ir be jokio pabrangimo! ( Video )